Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Alex Caruso, taraftarın ilgisinden ötürü minnettar!

Los Angeles Lakers'ın yedek guardı Alex Caruso, All-Star maçı için taraftarlardan aldığı oylardan gurur duyduğunu, ancak oylama bittiği için memnun olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers'ın yedek guardı Alex Caruso, All-Star maçı için taraftarlardan aldığı oylardan gurur duyduğunu, ancak oylama bittiği için memnun olduğunu söyledi.

All-Star maçı için taraftar oylaması, Pazartesi günü sona erdi ve en çok oy alan oyunculardan biri de Caruso'ydu.

Caruso, guardlar arasında dördüncü sırada yer alıyor ve Damian Lillard'ı yaklaşık 90.000 oyla takip ederken, Russell Westbrook, Stephen Curry, Devin Booker ve Donovan Mitchell gibi diğer yıldızların önünde bulunuyor.

LeBRON DA ONA "GOAT" DİYORDU

Caruso, hayranlarının dikkat ve desteği ile gurur duysa da, yine de elindeki göreve odaklanmaya hazır olduğunu belirtti:

"Açıkçası hoşuma gidiyor. Hayranları seviyorum ve hayranlarımın olması genel olarak inanılmaz bir şey. Ama evet, artık biraz bunu geride bırakmaya ve dikkati hak eden adamlara verip normal maçlara dönmeye hazırım."

Hayranlarının her üçlüğünü, turnikesini veya smacını inanılmaz bir şekilde kutladığı Lakers guardı, kült bir ikon haline gelmişti. Yarattığı sansasyonun büyüklüğü akıl almaz seviyedeydi, keza takımın yıldızı LeBron James bile ona düzenli olarak "GOAT" demeye başlamıştı.

"LİGDEKİ EN İYİ 30 OYUNCUDAN BİRİ DEĞİLİM"

Caruso, oylamada gerisinde kalan diğer oyuncuların bu konuda kendisine tepkili olmamasını ise şöyle değerlendirdi:

"Rakip takımlardaki hiç kimse bu konuda bir şey söylemedi, bence bu tavır ve hallerimden ötürü. Hiçbir yerde 'Evet, bir All-Star olmalıyım' tribine girmiyorum. Ben realist adamım. Rolümü ve ekip için ne yaptığımı biliyorum. Tabii ki ligdeki en iyi 30 oyuncudan biri değilim."

"Çok güzel sezonlar geçiren, bunu hakeden bir sürü insan var. Taraftarlar, taraftarlıklarını yapar. Özellikle içinde yaşadığımız sosyal medya çağında, bir şeyler saman alevi gibi yayılıyor. Dediğim gibi, tüm sevgiyi takdir ediyorum. Ama bunu hak eden çocuklar hak ediyor."

Caruso'nun, oyuncuların ve medyanın oylaması başladığında oylarının dengeleneceği ve All-Star seçilemeyeceği tahmin edilse de, gönüllerin şampiyonu unvanıyla sahada performans göstermeye devam edecek.