Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Zion Williamson'ın siftah tarihi hala kesin değil!

New Orleans Pelicans'ın, NBA'deki ilk maçında oynamadan önce Zion Williamson'ın en az bir 5'e 5 antrenman yapmasını istediği söylendi.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans'ın, NBA'deki ilk maçında oynamadan önce Zion Williamson'ın en az bir 5'e 5 antrenman yapmasını istediği söylendi.

The Athletic'den Will Guillory'ye göre, Williamson'ın ilk maçı için hala kesin bir tarih bulunmuyor:

"Bana bugün hala planlanmış bir tarih olmadığı söylendi. Ekip, NOLA'da en az bir tane 5'e 5 antrenmandan sonra onu değerlendirmek istiyor. Gittikçe yaklaşıyor, ama hiçbir tarihi şuan kesin gösteremem."

New Orleans bu gece Detroit'e, sonra da tekrar eve uçacak ve Perşembe gününe kadar başka maç oynamayacak. Bunun, Zion'ın Çarşamba gününde antrenman yapabileceği ve Perşembe gününde ilk maçına çıkabileceğini gösterdiği düşünülüyor.

Williamson, 5'e 5 antrenman yapmaya geçtiğimiz hafta başlamıştı.