Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Wall: "'Wizards Wall'suz daha iyi' yorumlarına şaşırdım"

Washington Wizards süperstarı John Wall, kendisi olmadan takımının hücum anlamında daha iyi olduğunun söylenmesine "şaşırdığını" söyledi.

Washington Wizards süperstarı John Wall, kendisi olmadan takımının hücum anlamında daha iyi olduğunun söylenmesine "şaşırdığını" söyledi.

Dizinden geçirdiği ameliyat sebebiyle en az 1 ay daha parkelerden uzak kalacak olan Wall olmadan, Wizards ekibi son 6 maçın beşini kazanmıştı ve yokluğunda bazı takım arkadaşları açık açık söylemese de, hücumda herkesin topla buluştuğu temalı açıklamalar yapmışlardı.

Wall, bu duyumlara şu karşılığı verdi:

"İnsanların belli şekilde yorum yaptıklarını görmek bana başta komik geldi. Ama ben bu adamların her gün oldukça sıkı çalıştıklarını gördüm ve mottomuz da her zaman kim düşerse bir sonrakinin yerine geçeceği şeklindeydi. Sezon başında da topu iyi dolaştırdığımızı düşünüyordum, yalnızca şut sokamıyorduk. Savunma da hiç yapamıyorduk. Şimdi arkadaşların bir adım öne attığını ve ilk ve ikinci takımın da gayet iyi oynadığını görüyorum. Ama yine de bazı insanların topun daha iyi hareket ettiğini söylemelerine şaşırdım, hele ki bu benim gurur duyduğum bir özelliğimken ve takım arkadaşlarımın sayı bulmasına kendimden çok mutlu olurken."

Wizards ekibi Doğu'da 31-23'lük serisiyle 4. sırada yer alıyor.
7/24 NBA TÜRKİYE