Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Vanessa Bryant'ın, Kobe ve Gigi ile ilgili yürek burkan paylaşımı...

Vanessa Bryant, eşi Kobe Bryant ve kızı Gigi'nin ölümüyle ilgili yürek burkan bir Instagram paylaşımı yaptı.

Haber; Sporx.com
Vanessa Bryant, eşi Kobe Bryant ve kızı Gigi'nin ölümüyle ilgili yürek burkan bir Instagram paylaşımı yaptı.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe ve kızı Gianna'nın hayatını alan trajik helikopter kazasından bu yana yaklaşık üç hafta geçti, ancak acı tüm dünyada yankılanmaya devam ediyor.

Hem evgi dolu bir kocayı hem de kızını ölümcül bir kazada kaybeden 37 yaşındaki Vanessa, yakın zamanda gerçekleşen bu ölümlerin gerçekliği ile mücadele etmeye devam ettiğini itiraf etti.

Instagram sayfasında paylaştığı yazıda Vanessa, trajediyle başa çıkmanın zorluklarını açıkladı, ancak diğer üç kızı - Natalia, Bianka ve Capri için bir arada kalması gerektiğini kabul etti:

"Duygularımı kelimelere dökme konusunda isteksizdim. Beynim hem Kobe'nin hem de Gigi'nin gittiğini kabul etmeyi reddediyor. İkisini de aynı anda işleyemiyorum. Kobe'nin gidişini sindirmeye çalışıyorum ama vücudum Gigi'imin bana asla geri dönmeyeceğini kabul etmeyi reddettmiş durumda. Bu, yanlış geliyor. Neden küçük bebeğim bu fırsata sahip değilken, ben başka bir güne uyanabilmeliyim ki? Çok kızgınım. Daha yaşayacak çok hayatı vardı. Şimdi üç kızım için güçlü ve burada olmam gerektiğini fark ettim. Kobe ve Gigi ile olmadığım için kızgınım, ama Natalia, Bianka ve Capri ile burada olduğum için minnettarım. Hissettiğimin normal olduğunu biliyorum, bu yas sürecinin bir parçası... Sadece böyle bir kayıp yaşayan başka biri olması durumunda, bunu paylaşmak istedim. Tanrım, keşke burada olsaydılar ve bu kabus sona erseydi. Bu korkunç trajedinin tüm kurbanları için dua ediyorum. Lütfen sizler de herkes için dua etmeye devam edin."

41 yaşında vefat eden Kobe, Lakers ile tüm zamanların en iyi basketbol kariyerlerinden birine sahipti. Emekli olsa bile, nesiller boyu oyunculara ilham kaynağı olmaya devam etti. Black Mamba'nın, basketbol kariyeri bittikten sonra bile dünyaya verecek çok şeyi vardı.

Gigi ise, parke üzerindeki yadsınamaz yeteneğini yeni yeni göstermeye başlamıştı. 13 yaşındaki Gigi, şok eden vefatından önce, dikkatleri üzerine çekmişti. Mambacita, bir lise fenomenine dönüşmüş, hatta babası gibi fadeaway şut bile sokmaya başlamıştı.

Gianna'nın, oyuna karşı babasıyla aynı sevgiyi taşıdığı aşikardı.

Vanessa, Instagram'ında Kobe ve Gigi'nin hayatını anan fotoğraf ve videolar paylaşıyor.