Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Stephen A.:"Kyrie hakkında iyi şeyler duymuyorum"

ESPN analisti Stephen A. Smith, Kyrie Irving'in Brooklyn Nets'e katılmasından bu yana tutumu hakkında olumsuz şeyler duyduğunu açıkladı.

ESPN analisti Stephen A. Smith, Kyrie Irving'in Brooklyn Nets'e katılmasından bu yana tutumu hakkında olumsuz şeyler duyduğunu açıkladı.

Irving'in ruh hali, Cleveland Cavaliers'la olan zamanına dayanan, özellikle de Boston Celtics'teki süresi boyunca oldukça gündeme gelmiş bir konuydu.

Stephen A., şu açıklamaları yaptı:

"Brooklyn'deki Kyrie hakkında iyi şeyler duymuyorum. İnsanlar bir şeyler söylüyorlar. Adil olduğunu sanmıyorum, ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Kyrie dinliyorsa, sana söylüyorum, tavrı bazında insanlar bir şeyler konuşuyor. Doğru olduğunu sanmıyorum."

Irving son zamanlarda omuz sakatlığı yüzünden birkaç maçı kaçırmıştı.