Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Skip: "Jordan, belki LaMelo'yu MVP kalibresine yükseltir!"

Fox Sports analisti Skip Bayless, LaMelo Ball'un Charlotte Hornets'a gitmesiyle, Michael Jordan ile "mükemmel bir ikili" oluşturduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Fox Sports analisti Skip Bayless, LaMelo Ball'un Charlotte Hornets'a gitmesiyle, Michael Jordan ile "mükemmel bir ikili" oluşturduğunu söyledi.

Bu yılki NBA Draftı'nda potansiyel 1 numaralı seçim olarak beklenen LaMelo, Jordan'ın sahibi olduğu Hornets tarafından 3'üncü sırada seçildi.

Ball kardeşlerin en küçüğü, Jordan'ın ekibi tarafından seçilmekten heyecan duyduğunu "Tam anlamıyla bir nimet." şeklinde açıklamıştı.

Bayless, Melo'nun ağabeyi Lonzo gibi baskıdan yoksun olduğu için, bir numaralı seçim olmak için doğmadığını belirtti.

Melo'nun Hornets tarafından 3'üncü seçilmesiyle, Bayless, UNDISPUTED programında bunun Jordan sayesinde kendisi için mümkün olan en uygun seçenek olduğunu açıkladı:

"Bu uyumu çok sevdim. Bu benim için mükemmel bir ikili oldu. LaMelo ve MJ'in birbirlerine ihtiyaçları vardı. Bu çocuğa MJ'in içinde ne varsa çok az aktarabilseydim, iki gram öldürme içgüdüsü verebilseydim, MVP kalibresinde bir oyuncuya sahip olabilirdim. Sonunda Charlotte Hornets'ı taşıyabilecek bir oyuncum olabilirdi."