Pedro Rebocho: "Nerede ihtiyaç varsa oynarım!"

Beşiktaş'ın savunma futbolcusu Pedro Rebocho, Braga maçı öncesinde konuştu.

Haber; Sporx.com
Pedro Rebocho: 'Nerede ihtiyaç varsa oynarım!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ekim 2019 18:01
Beşiktaş'ın sol beki Pedro Rebocho, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Braga maçı öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Kendi sahanmızda taraftarımızın önünde oynayacağız. Beşiktaş gibi oynarsak, baskımızı gücümüzü hissettirirsek, kazanacağımızı düşünüyorum. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz." diyen Rebocho, takıma katkı vermek istediğini de ekledi.

"BRAGA GÜÇLÜ AMA BİZ DE GÜÇLÜYÜZ"

Avrupa'daki ilk galibiyetlerini almak istediklerini söyleyen 24 yaşındaki futbolcu, "Braga takımı çok güçlü bir takım, uzun zamandır birlikte oynuyorlar. Takım bütünlüğü olan bir ekipleri var. Biz de güçlü bir takımız, sakatlarımıza rağmen, Avrupa Ligi'nde taraftarlarımıza ilk galibiyetimizi yaşatmak istiyoruz." dedi.

"OYNADIKÇA ASİSTLERİM GELECEKTİR"

Portekizli futbolcu, "Eski Rebocho'yu ne zaman göreceğiz?" sorusuna ise, "Biraz özgüvenle alakalı bir şey. Henüz çok fazla oynama şansım olmadı. Bütün antrenmanlarımı oynamak için yapıyorum. Oynayarak, takıma katkı yaparak, taraftarlara mutluluk yaşatmak istiyorum. Sıkı çalışıyorum, hocam da bana yeri geldiğince şans veriyor. Daha fazla oynadıkça, güvenim yerine geldikçe, asistler de beraberinde gelecektir." cevabını verdi.

"YENİ BAŞKAN GÜÇ VERECEKTİR"

Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi'den de bahseden Rebocho, "Zaten iyi bir takıma sahibiz. Yeni başkan ve yönetim, iyi olan takımımıza yeni bir güç, yeni bir enerji getirmek için buradalar. Önemli olan bizim saha içinde ne yaptığımız olacak. Bizim sahada yapabileceğimizin en iyisini yapabilmemiz gerekiyor." ifadelerini kullandı.

"NEREDE İHTİYAÇ VARSA OYNARIM"

Sağ bek mevkisindeki oyuncuların sakatlığından dolayı o mevkide oynayıp oynamayacağı sorulan Pedro Rebocho, "Takımımın bana nerede ihtiyacı olursa orada oynamaya hazırım. Akıllı bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. İhtiyaç olan yer neresiyse orada oynarım. Fransa'da 2 kere oynadım, daha önce Portekiz'de de birçok kez sağ bek oynamışlığım var." diyerek sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ