Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Paul, Rockets'ın kendisini "sırtından bıçakladığını" düşünüyor

Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, Houston Rockets'tan Oklahoma City Thunder'a gerçekleşen takasında "sırtından bıçaklandığını" düşündüğünü belirtti.

Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul, Houston Rockets'tan Oklahoma City Thunder'a gerçekleşen takasında "sırtından bıçaklandığını" düşündüğünü belirtti.

Rockets, 2017 yazında Paul'u kadrosuna kattığında, o dönem takım için büyük bir hamle olmuştu fakat geçtiğimiz yaz, Rockets kendisini tekrar takas işlemine koydu ve OKC'ye takasladı.

Ünlü komedyen Kevin Hart, YouTube'daki mini şovu "Cold as Balls"da 34 yaşındaki Paul'u konuk aldı ve kendisine şu soruyu yöneltti:

"Hart: Arada hiç 'Vay be, bu olay gözümü açtı. Sırtımdan bıçaklandım' dediğin oldu mu?

Paul: Kesinlikle. Bu son durum onlardan biriydi. Houston'daki GM, bana hiçbir şey borçlu değil Bana bir şey söyleyip, başka bir şey yapabilir. Ama zamanla anlıyorsun ki bu işler böyle."

Paul, 2017-18 ve 2018-19 sezonları playofflarında Rockets ekibi üst üste Golden State Warriors'a elendikten sonra, takas edilmişti. Harden ve Paul, Rockets'ı Batı Konferansı Finallerine çıkarmış, ancak yedi maçta, 2018'de şampiyonluğu kazanan Warriors'a yenilmişlerdi.

Houston, Paul'u çok sayıda draft hakkı ile birlikte, eski MVP Russell Westbrook karşılığında takaslamıştı.