Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Oladipo: "Beni düştüğüm yerden kaldıran, annemdi..."

Indiana Pacers All-Star Victor Oladipo, rehabilitasyon süreci boyunca annesinin kendisine verdiği yardım ve motivasyonu açıkladı.

Haber; Sporx.com
Indiana Pacers All-Star Victor Oladipo, rehabilitasyon süreci boyunca annesinin kendisine verdiği yardım ve motivasyonu açıkladı.

Geçtiğimiz yıl sağ dizindeki tendonları yırtılan Oladipo, sezonu kapatmak durumunda kalmıştı. Yine de, bu ay geri dönmeye hazır olabileceğini gösteren raporlarla şimdi iyi bir şekilde yoluna devam ediyor.

Oladipo, o gece gördüğü motivasyonel meydan okuma için annesini takdir etti:

"Annem ironik bir şekilde sakatlandığım gece oradaydı. Sahadan sedyeyle kaldırıldığım anı hatırlıyorum. Ve videoyu izlerseniz, annemin benim için uzandığını, ama birisinin onun annem olduğunu fark etmediği için onu geri ittiğini görebilirsiniz. Bir annenin çocuğuna ulaşamadığı bir andı. Çok güçlü bir andı. Röntgen odasına geri döndük ve o zaman gözyaşları akmaya başladı. İşte o zaman annem, 'Tanrı bizi sınıyor. İyi olacağız.' demişti."

"BENİ KALDIRAN, ANNEMDİ..."


Pacers yıldızı o anda moral olarak düştüğünü, ancak annesinin onu daha iyi bir oyuncu olarak dönmesi konusunda iteklediğini açıkladı:

"Annem beni düştüğüm yerden kaldırdı. Tam o sırada, eskisinden daha iyi dönmem için beni cesaretlendirmişti. Bana, 'Bu bir sınav' demişti."

Pacers, Oladipo'nun dönüşü için 29 Ocak tarihinde oynanacak Chicago Bulls maçını hedeflese de, bunun kesin bir bilgi olmadığı da söylenmişti.