Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron da bir zamanlar birçok kişi gibi Kobe hayranıydı!

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, lise döneminde Kobe Bryant'ın kendisine bir çift ayakkabı verdiği hikayeyi anlattı.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, lise döneminde Kobe Bryant'ın kendisine bir çift ayakkabı verdiği hikayeyi anlattı.

Uzun yıllar boyunca, James bu zamanın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi. Ancak bir zamanlar, O da herkes gibi bir taraftardı.

"The Shop"ın son bölümünde LeBron, lisede küçükken, NBA All-Star maçı öncesi Kobe ile yaşadığı unutulmaz bir tecrübeyi paylaştı:

"Lisedeki üçüncü yılım ... All-Star maçı Philadelphia'daydı. Cumartesi maçtan önce önce otele gitmiştim ve Kobe bana bir çift ayakkabı vermişti. Bu bir lise çocuğu olarak benim için en çılgın şeylerden biriydi."

2008'den 2010'a kadar James ve Bryant, ligdeki en iyi iki oyuncu olarak kabul ediliyordu. Taraftarlar, özellikle Kobe'nin Lakers'ı, James'in de Cleveland Cavaliers'ı konferanslarında lider olarak taşıdığı 2008-09 sezonunda, bir NBA Finalleri karşılaşması beklese de, bu hiç gerçekleşmemişti.