Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie: "New York'taki basketbol taraftarları, artık Nets'li"

Kyrie Irving, New York'taki basketbol taraftarlarının şimdi Brooklyn Nets'i desteklediğini söyledi.

Haber; Sporx.com
Kyrie Irving, New York'taki basketbol taraftarlarının şimdi Brooklyn Nets'i desteklediğini söyledi.

Yeni Brooklyn süperstarı, Salı günkü antrenmanlardan sonra New York basketbolunun manzarasının, son yıllarda bir geçişte olduğuna değindi:

"Açıkçası New York'ta olmak gibisi yok. Burada inşa edilen tutum şekli ve oyuncu türleriyle. Ben biraz kendime özgüyüm, çünkü burada kendi memleketinin takımı için oynamayı hayal eden, New Jersey ve New York'taki Tri-State bölgesinde bulunan çocuklardan biriydim."

"Brooklyn, buradaki her şeyi inşa ettikleri bir yer, yaşayanlar artık farklı, bambaşka bir kültür. Ancak New York basketbolunu destekleyen aynı insanlar hala burada ve şimdi Brooklyn Nets'i destekliyorlar. Bu sadece bir saygı meselesi: eğer oynayabilirseniz, size saygı duyarlar. Her gece sıkı oynarsanız, size saygı duyarlar - Manhattan, Brooklyn, Bronx, Harlem'de olmanız farketmez. Tek görmek istedikleri bir şov."

"New York basketbolunu destekleyen aynı insanlar halen burada, ve şimdi Brooklyn Nets'i destekliyorlar"