Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie, Brooklyn Nets'i daha ilgi çekici buluyor!

Kyrie Irving'in Brooklyn Nets'in mevcut durumunu daha ilgi çekici bir durum olarak gördüğü açıklandı.

Kyrie Irving'in Brooklyn Nets'in mevcut durumunu daha ilgi çekici bir durum olarak gördüğü açıklandı.

Nets, son birkaç hafta içinde Kyrie Irving ve muhtemelen Kevin Durant'i kadrolarına katma konusunda ivme kazanmıştı.

ESPN'den Adrian Wojnarowski, konuyla ilgi şu açıklamaları yaptı:

"Zamanla Brooklyn'e kaymasının nedeni, orada bulunan altyapı. Sahip oldukları rol oyuncularına baktığınızda, Kyrie Irving, bir sezonda 10, 12 ya da 15 maç kaçırsa, Spencer Dinwiddie'nin gelip ilk beş başlayabileceğini ve tüm bu maçları kaybetmeyeceklerini biliyorsunuz."

"Eğer New York'taki kadroya bakarsanız... Onu ve KD'yi alırlarsa bazı veteranları almaya çalışabilirler…"

"Ama Brooklyn'de Caris LeVert, Jarrett Allen ve Joe Harris'in bulunduğu bir altyapı var. Playofflara gidebilecek bir takım olabileceklerini gösteren oyuncular. Yönetimi, koçu... Bu şeyler onları daha çekici hale getirdi."

"KNICKS, DURANT KONUSUNDA YOL DEĞİŞTİRMELİ"


Wojnarowski, açıklamasına bu şekilde devam etti:

"Ve şimdi Knicks'in Kevin Durant'in kendilerine gelmesi için başka olasılıklara bakmaya başlaması gerektiğini düşündüğüm bir noktaya değiniyoruz. Bu bir Kemba Walker anlamına mı geliyor? Bir başka serbest oyuncu mu? Ya da bu boşluktaki maaş durumu mu? Kevin Durant rehabilitasyonda olacak. Nereye imza atarsa atsın, kendisi için 38 milyon dolarlık oynamayacağı bir yıl olacak."


"Ancak New York'un, bu durumun kendisinden Brooklyn'e doğru uzaklaştığını hissettiği konusunda şüphe yok. Ve Brooklyn, Kyrie Irving'ten bir taahhüt almak ve daha sonra KD'yi ya da belki başka bir serbest oyuncuyu kovalamak için harika bir konumda."