Bursaspor Eskişehirspor'a hazırlanıyor

Bursaspor, ligin birinci haftasında deplasmanda oynayacağı Eskişehirspor maçı hazırlıklarına başladı. Yeşil beyazlılar ilk antrenmanını Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Faruk Korkmaz nezaretinde gerçekleştirdi.

Haber; DHA
Bursaspor Eskişehirspor'a hazırlanıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ağustos 2013 14:13
Bursaspor, 2 günlük iznin ardından bugün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile Eskişehirspor maçı hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktör Hikmet Karaman ile yolların ayrılmasının ardından yeşil beyazlılar ilk antrenmanına Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Faruk Kormaz ve alt yapı antrenörleri ile çıktı. Isınma koşularıyla başlayan idman, rugby topuyla grup dinamiği ve dayanıklılık çalışmayla devam etti. Yeşil beyazlılar açma germe hareketleriyle günün ilk çalışmasını tamamladı.

OZAN VE BELLUSCHİ AYRI ÇALIŞTI

Bursaspor'da sakatlıkları süren Belluschi ve Ozan İpek takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde koşu yaptı. İki futbolcunun önümüzdeki birkaç gün içinde takımla birlikte antrenmanlara başlayacağı, Eskişehirspor maçına yetiştirilmek istendiği ifade edildi.

HAKAN İDMANA ÇIKTI

Yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen isimler arasında yer alan Hakan Aslantaş'a yeniden şans tanındı. Teknik direktör Hikmet Karaman'ın vetosu nedeniyle yaklaşık 2 aydır alt yapı futbolcularının çalışmalarını sürdürdüğü Vakıfköy Tesisleri'nde antrenman yapan ve kendisine gelen teklifleri de geri çeviren Hakan yeniden takıma dönerek bugün ilk antrenmanına çıktı. Öte yandan bir süre önce gönderilen tercüman Volkan Çay da takıma geri döndü.

Bursaspor akşam saatlerinde yapacağı antrenman ile Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.Tümü
TÜMÜ