Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Eric Gordon, altı hafta parkelerden uzak kalacak

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, guard Eric Gordon'ın diz ameliyatı geçireceğini ve altı hafta parkelerden uzak kalacağını açıkladı.

Houston Rockets koçu Mike D'Antoni, guard Eric Gordon'ın diz ameliyatı geçireceğini ve altı hafta parkelerden uzak kalacağını açıkladı.

D'Antoni, Gordon'ın Salı sabahı bir MR çektirdiğini ve dizinde büyük miktarda yıpranmalar gördükten sonra, ameliyat olmayı tercih ettiğini belirtti:

"Aslında, geçen yılın ortasından beri onu rahatsız ediyordu. Sanırım bunu düzeltebileceği, devam ettirebileceği ve eskisinden daha güçlü dönebileceği konusunda rahatlamıştır."

Gordon, Rockets için yavaş bir başlangıç yaptı ve maç başına 29.4 dakikada ortalamada 10.9 sayı attı. Asistlerden (.08) daha fazla top kaybı (1.3) oldu.

D'Antoni, Chris Clemons'ın Russell Westbrook'un oynamadığı zamanlarda Gordon'ın yerini dolduracağını, Ben McLemore ve Austin Rivers'ın da yardım edeceğini söyledi.