Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Duncan, Aldridge'e ameliyatı sonrası yardımcı oluyor

News 4 San Antonio'dan Don Harris, San Antonio Spurs efsanesi Tim Duncan'ın Orlando'daki Walt Disney World ekibine katılmamasının nedenini açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
News 4 San Antonio'dan Don Harris, San Antonio Spurs efsanesi Tim Duncan'ın Orlando'daki Walt Disney World ekibine katılmamasının nedenini açıkladı.

Spurs'de yardımcı antrenör olan Duncan'ın, takımın yıldız ismi LaMarcus Aldridge'in omuz ameliyatından iyileşmesine yardımcı olduğu belirtildi. Aldridge, ameliyatının bir sonucu olarak Orlando maçlarında yer almayacak.

Harris, tweetinde durumu şu şekilde belirtti:

"Spurs Yrd. Koçu Tim Duncan'ın Orlando'daki ekiple olmadığını doğrulayabilirim. Spurs bana Tim'in ve tıp ve performans grubunun birkaç üyesinin LaMarcus Aldridge'in rehabilitasyon programını yönettiğini söylüyor."

Basketbol gözlemcilerinin çoğunun bildiği gibi Duncan, Spurs tarihinin sadece en iyi oyuncusu olmakla kalmıyor, aynı zamanda NBA tarihinin en iyi uzun forveti olarak görülüyor. TD, bu sezon merhum Kobe Bryant ve Kevin Garnett ile birlikte Hall of Fame sınıfına seçilmişti.