Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Conley: "Her şey tersine döndü"

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley Jr, 2017-18 sezonunda Grizzlies'in durumu ve David Fizdale'in işine son verilmesi hakkında fikirlerini açıkladı.

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley Jr, 2017-18 sezonunda Grizzlies'in durumu ve David Fizdale'in işine son verilmesi hakkında fikirlerini açıkladı.

Conley, takımın durumu hakkında "Farklı. Sezonun başında, başlangıcımızdan ötürü çok iyimserdik. Şimdi, her şey tersine döndü. Oynadığımız yol, koçluk değişiklikleri ve bunun gibi şeyler ile 180 derece döndü. Bu farklı bir durum, ama devam etmeliyiz." ifadelerini kullandı.

Conley'ye ayrıca Fizdale'in gönderilmesi durumu hakkında ne düşündüğü de soruldu:

"Zordu, dostum. Her birey için çok şey yaptı. Benim ve oyunum için çok şey yaptı. Onun hakkında daha önce söylenen yeni bir şey yok. Ama o mükemmel bir adam ve biz sadece ona en iyisini diliyoruz."

Marc Gasol, Fizdale'nin gönderilmesi sebebiyle suçlanan isimdi ve Conley'ye de kendisiyle bu konuda konuşup konuşmadığı sorulduğunda şunları söyledi:

"Konuştuk. Sanırım Marc'ın niyetleri sadece takımdan ibaret. Bunların hiçbirinin olmasını istemiyordu. Ben öyle düşünmemiştim. Hepimiz için de sinir bozucuydu. Marc, ben ve muhtemelen takımdaki daha yaşlı çocuklar için zordu."

Memphis 12-27'lik serisiyle Batı'da 14. sırada.


7/24 NBA TÜRKİYE