Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

CJ Miles, serbest kalıyor

Washington Wizards'ın veteran guardı CJ Miles'ı serbest bırakacağı açıklandı.

Haber; Sporx.com
Washington Wizards'ın veteran guardı CJ Miles'ı serbest bırakacağı açıklandı.

DC'nin bu hamlesi, takıma Anzejs Pasecniks üzerinde kullanmayı planladıkları ek bir kadro boşluğu veriyor.

Miles, Memphis Grizzlies'in bir maaş dökümünden sonra sezon ortasında Washington'a gitmişti. Wizards rotasyonunda sezonun başlarında katkıda bulunan bir rol oynasa da, Kasım ayında bilek sakatlığı onun sezonuna mal olmuştu.

Washington, Aralık ayında Miles için bir sakat oyuncu imtiyazı adına başvurmuş ve bu da lig tarafından kabul almıştı. Bu da, üçüncü bir doktorun Miles'ı Haziran ortasına kadar parke dışında tuttuğunu gösteriyor.

Miles, bu yıl 8.7 milyon dolarlık sözleşme altındaydı ve bu, Wizards'ın lüks vergisine girmeden güvenli bir şekilde yiyebilecekleri bir miktar.