Atiba: "Hataların nedeni; gevşeklik ya da konsantrasyon!"

Beşiktaş'ın orta saha futbolcusu Atiba Hutchinson, Slovan Bratislava maçı sonrasında konuştu.

Haber; Sporx.com
Atiba: 'Hataların nedeni; gevşeklik ya da konsantrasyon!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Eylül 2019 00:40
Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson, UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta maçında karşılaştıkları Slovan Bratislava mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Hutchinson, mğlubiyetten dolayı üzgün olduklarını söylerken, eksikleri kapatmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

"HATALARIN NEDENİ GEVŞEKLİK YA DA..."

Hata yaptıkça rakiplerinin maça daha çok ortak olduğunu söyleyen Atbia, "Bu akşam büyük hayal kırıklığı yaşadık. Garip bir maç oldu, başta oyunu istediğimiz gibi kontrol edemesek de oyun ve skor anlamında toparlandık, devreye iyi girdik. İkinci yarıda bazı hatalar yaptık, bunu gevşeklik veya konsantrasyon eksiği olarak düşünebiliriz. Biz bu hataları yaptıkça da rakip oyuna ortak oldu. Çok büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Genel konuşmam gerekirse düzeltmemiz gereken çok şey var. Burada oynayacağımız 5 maç daha var. durumu toparlama şansımız var. Daha iyi olmamız gereken noktalar var. Konsantrasyonumuzu yüksek tutup bunları bir an evvel yapmamız gerek." dedi.

"YAPMAMIZ GEREKEN KARAKTER KOYMAK"

Yükselişe geçmek için seri yakalamaları gerektiğini belirten Hutchinson, "Zor bir durumda olduğumuzun ve iyi bir başlangıç yapmadığımızın farkındayız. Yapmamız gereken ortaya sağlam bir karakter koymak olacak. Bir sonraki maçla bu başlayacak. Maçımız kendi stadımızda. Taraftarımızın desteğiyle bunları düzeltmeye başlayacağız, formül belli. Kendi içimizde de konuşuyoruz. Birbirimiz için daha çok mücadele etmemiz gerekiyor. Biz büyük bir kulübüz. Hemen yarın antrenmanda eksiklerimizi düzeltmemiz gerekiyor. Daha hazır durumda olduğumuzda ve seri yakaladığımızda işler yavaş yavaş tersine dönmeye başlayacaktır." ifadelerini kullandı.Tümü
TÜMÜ