• 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:15
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 06:15
    Show Tv Demet Akbağ İle Çok Aramızda (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Akasya Durağı (Diğer)
  • 07:00
    TRT 1 Camiden hayata (Diğer)
  • 07:15
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 07:45
    TRT 1 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 08:00
    Beyaz Tv Uyan Türkiyem (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    Star Tv Ah Nerede (Diğer)
  • 09:25
    TRT Spor Juventus (Goller) (Futbol)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Pazar (Diğer)
  • 09:55
    TRT 1 Diriliş "Ertuğrul" (Diğer)
  • Tekrar 10:00
    S Sport 2 Lyon - Juventus (Futbol)
  • 10:00
    Beyaz Tv Ortak Akıl (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 11:00
    Star Tv Vahe İle Evdeki Mutluluk /205 (Diğer)
  • 11:15
    FOX Hababam Sınıf Merhaba (Diğer)
  • 12:00
    TRT Spor Futbolun En Büyük Sahnesi (Futbol)
  • 12:00
    Beyaz Tv 7. Gün (Diğer)
  • 12:45
    Star Tv Kiralık Aşk (Diğer)
  • 12:55
    TRT 1 Ailenin Yeni Üyesi (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Uzat Elini (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda İle Omuz Omuza (Diğer)
  • 13:15
    TV8 Yetenek Sizsiniz Türkiye (Diğer)
  • 13:30
    FOX Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Zalim İstanbul (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Belma Belen'le Geziyoruz (Diğer)
  • Tekrar 14:00
    TRT Spor Chelsea - Liverpool (Futbol)
  • 14:10
    TRT 1 Ya İstiklal Ya Ölüm (Diğer)
  • 14:30
    TV8 Benim Adım Feridun (Diğer)
  • 14:30
    Show Tv Tarkan Güçlü Kahraman (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Biz Bize (Diğer)
  • 15:30
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 15:45
    Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
  • 15:50
    TRT Spor Cristiano Ronaldo (Goller) (Futbol)
  • 16:00
    S Sport 2 Dennis Rodman (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 16:30
    Beyaz Tv Dr. Wai: Kutsal Kutunun Peşinde (Diğer)
  • 16:30
    Show Tv Güldüy Güldüy Show Çocuk (Diğer)
  • 16:45
    TV8 El Değmemiş Aşk (Diğer)
  • 17:00
    FOX Maskeli Beşler İntikam Peşinde (Diğer)
  • 17:00
    TRT 1 Tozkoparan (Diğer)
  • 17:40
    TRT Spor Bundesliga (Futbol)
  • 18:30
    TRT Spor A Milli Takım (Goller) (Futbol)
  • 18:30
    Beyaz Tv Beyaz Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:50
    TRT Spor Dünyanın Klasikleri (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    BeIN Sports 1 Futbolun Şehirleri (Futbol)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Suç Ortağı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Şampiyon (Diğer)
  • 20:00
    FOX Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Babil (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Hababam Sınıfı Uyanıyor (Diğer)
  • 20:45
    BeIN Sports 3 Alexey Shved (En İyi 20 Asist) (Basketbol)
  • Tekrar 21:00
    TRT Spor Fransa - Hırvatistan (Futbol)
  • 21:00
    BeIN Sports 2 Gamer (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Rehine (Diğer)
  • Tekrar 22:00
    BeIN Sports 1 Galatasaray - Fenerbahçe (Futbol)
  • 22:30
    FOX Yapışık Kardeşler (Diğer)
  • Tekrar 22:30
    BeIN Sports 3 Pınar Karşıyaka - Barcelona (Basketbol)
  • 22:45
    TRT Spor 2 Olimpiyat Anıları (Diğer)
  • 22:55
    TRT Spor Premier Lig (Diğer)
  • 23:00
    Star Tv GüzelKöylü (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Suç Ortağı (Diğer)
  • 23:45
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 23:45
    TRT 1 Ya İstiklal Ya Ölüm (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Boks Gecesi (Diğer)
  • 02:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 04:00
    TV8 8x8 (Diğer)
  • 05:00
    Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
  • 05:00
    Beyaz Tv Nedir Bu? (Diğer)
  • 05:15
    Kanal D Tatlı İntikam (Diğer)
  • 05:15
    TV8 Bilginiz Olsun (Diğer)
  • 05:30
    Beyaz Tv Kuran-ı Kerim Cüz (Diğer)
  • 05:35
    ATV Kara Ekmek (Diğer)
  • 05:45
    TRT 1 İncir Ağacı (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ