İngiltere - Hırvatistan (2018 Dünya Kupası Yarı Final)

TRT Spor (Tekrar) 28 Mart Cumartesi 21:00

Arjantin - Hırvatistan (2018 Dünya Kupası)

TRT Spor (Tekrar) 28 Mart Cumartesi 16:00

  •  
  •  
  • 06:00
    Star Tv Güzel Köylü (Diğer)
  • 06:15
    Show Tv Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:00
    TRT 1 Camiden Hayata (Diğer)
  • 07:05
    Kanal D Akasya Durağı (Diğer)
  • 07:15
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:45
    TRT 1 Beni Böyle Sev (Diğer)
  • 08:00
    Beyaz Tv Uyan Türkiyem (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:45
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    TV8 Yollardayız (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Cumartesi (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Ayşecik ile Ömercik (Diğer)
  • 10:00
    ATV Gel Dese Aşk (1. Bölüm) (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 10:05
    TRT 1 Tozkoparan (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv İyi Ki Varsın (Diğer)
  • 11:15
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 11:45
    TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Tülin Şahin ile Moda (Diğer)
  • 12:00
    Beyaz Tv Nedir Bu? (Diğer)
  • 12:15
    FOX Dostumun Dünyası (Diğer)
  • 12:30
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 13:00
    Star Tv Kiralık Aşk (Diğer)
  • 13:00
    TV8 Hastanede Hayat (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:00
    FOX İkinci Şans (Diğer)
  • 13:00
    ATV Gel Dese Aşk (2. Bölüm) (Diğer)
  • 14:00
    TV8 O Ses Türkiye (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Son Moda (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Gürkan Şef İle Mangal Keyfi (Diğer)
  • 14:30
    Show Tv Sev Kardeşim (Diğer)
  • 14:35
    TRT 1 Tutunamayanlar (Diğer)
  • Tekrar 15:00
    S Sport Everton - Chelsea (Premier Lig 16. Hafta) (Futbol)
  • 15:00
    Beyaz Tv Safiye Nur'la Biz Bize (Diğer)
  • 15:15
    FOX Zümrüdüanka (Diğer)
  • 15:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 15:45
    Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
  • Tekrar 16:00
    TRT Spor Arjantin - Hırvatistan (2018 Dünya Kupası) (Futbol)
  • 16:00
    ATV Gel Dese Aşk (3. Bölüm) (Diğer)
  • 16:15
    TRT 1 1'de Bugün (Diğer)
  • 16:25
    TRT 1 Ya İstiklal Ya Ölüm (Diğer)
  • 16:30
    Beyaz Tv Geçmişin Gölgesinde (Diğer)
  • 16:30
    Show Tv Güldüy Güldüy Show Çocuk (Diğer)
  • 18:30
    Beyaz Tv Beyaz Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Hollywood Polisleri (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 (Yeni Bölüm) (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çarkıfelek (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 20:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster? (Diğer)
  • 20:00
    FOX Hababam Sınıfı Merhaba (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
  • Tekrar 21:00
    TRT Spor İngiltere - Hırvatistan (2018 Dünya Kupası Yarı Final) (Futbol)
  • 21:30
    Beyaz Tv ölümcül Deney 5: İntikam (Diğer)
  • 22:15
    FOX Maskeli Beşler İntikam Peşinde (Diğer)
  • 23:00
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 23:15
    Beyaz Tv Hollywood Polisleri (Tekrar) (Diğer)
  • 00:00
    TRT Spor Süper Lig (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 00:00
    Show Tv Görevimiz Tatil (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Zaman Matinesi (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 00:15
    FOX Baraj (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Gölde Dehşet (Diğer)
  • 00:20
    ATV Salyut-7 (Diğer)
  • 01:00
    S Sport 2 Soccer Box (Diğer)
  • 01:00
    TRT 1 Ya İstiklal Ya Ölüm (Diğer)
  • 01:15
    Kanal D Kuzey Güney (Diğer)
  • 01:30
    Beyaz Tv ölümcül Deney 5: İntikam (Tekrar) (Diğer)
  • 01:45
    Star Tv Babil (Diğer)
  • Tekrar 02:00
    S Sport 2 Paderborn - Schalke (Futbol)
  • 03:35
    TRT 1 Tutunamayanlar (Diğer)
  • 04:55
    TRT 1 Ömür Dediğin (Diğer)
  • Tekrar 05:20
    TRT Spor Arjantin - Almanya (Futbol)
  • 05:25
    TRT 1 Küçük Hanımefendi (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ