Trabzonspor, Yusuf Yazıcı için "20" istedi!

Trabzonspor, Yusuf Yazıcı için 15 milyon euro + sonraki satıştan yüzde 10 pay teklif eden Lille Kulübü'ne "Bu rakam çok az. 20 milyon eurodan aşağı olmaz" yanıtını verdi.

Haber; Star
Trabzonspor, Yusuf Yazıcı için '20' istedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2019 03:42
Yusuf Yazıcı'ya talip olan ve resmi teklifi Trabzonspor Kulübü'ne ileten Lille'in önerdiği rakam yetersiz bulundu.

Fransızlar, genç oyuncu için 15 milyon euro bonservis bedeli teklif ederken, bir sonraki satışından da yüzde 10 pay vereceklerini bildirdi. Yusuf Yazıcı'nın kendisiyle yaptığı görüşmede "İzin verirseniz gitmek istiyorum" demesi üzerine bu transfer için yeşil ışık yakan Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun yapılan teklifi yetersiz bulduğu ifade edildi.

Yönetimde teklif sonrası durum değerlendirmesi yapılırken, Ağaoğlu, Lille'e cevap olarak, "15 milyon euro Yusuf gibi genç bir yıldız için çok az. 20 milyon eurodan aşağıya bu transfere izin veremeyiz" cevabını iletti.

Lille Kulübü bu cevap üzerine henüz geri dönüş yapmadı.

ZEKİ ÇELİK İLE KANKALAR

Ayrılığı kafasına koyan Yusuf Yazıcı, geçtiğimiz günlerde ninesiyle fotoğrafını paylaşarak "Torunu gidiyor diye gözler yaşlı" notunu düşmüştü. Lille'in milli sağ beki Zeki Çelik'le de yakın arkadaş olan Yusuf, kankasıyla sık sık transferini konuşuyor. Fransa'da uyum sorunu çekmeyeceğini düşünen genç futbolcunun Trabzonspor taraftarına veda metni hazırlıklarına başladığı, bunun için profesyonel bir ekiple temas kurduğu da gelen haberler arasında…

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ