Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq'ın "dokunursan, çeneni kırarım" yaklaşımı!

NBA efsanesi Shaquille O'Neal, zamanında rakip taraftarlarla nasıl başa çıktığını açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Shaquille O'Neal, zamanında rakip taraftarlarla nasıl başa çıktığını açıkladı.

Kariyerinde bir süperstar olarak defalarca şampiyonluk yaşamış olan Shaq, uzun süre rakip kalabalıkların negatif eleştirilerine maruz kalmıştı.

'The Big Podcast'in bir bölümünde O'Neal, bu kitleyle nasıl başa çıktığını şu şekilde dile getirdi:

"Sacramento muhtemelen en zorlu şehirdi. Maçlardan önce dışarı çıktığımızda ve bana bir şeyler söyleyen biri olduğunda, ona 'Maçla ilgili ne diyeceksen de, ben pankekimi yemeye bakacağım. Ama bana dokunacak olursan, o çeneni kırarım.' derdim.

O konuşan kişiyi ya çenesini kırarak, ya da takımının en iyi oyuncusu kimse onu tokatlayarak sustururdum. Olmadı, kalabalığın içine topu fırlatıp hepsinin üzerine atlardım."

2.16 boyunda ve vaktiyle 230+ kilonun üzerinde olan Shaq'ın, saha içinde zaman zaman asabileştiği biliniyor.