Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Rose: "Thibs, MVP aldığımda bile bana iltifat etmedi, şimdi etmesi garip"

Tom Thibodeau'dan nadir gelen iltifat sonrası Minnesota Timberwolves guardı Derrick Rose bu anın "kıymetini bileceğini" söyledi.

Tom Thibodeau'dan nadir gelen iltifat sonrası Minnesota Timberwolves guardı Derrick Rose bu anın "kıymetini bileceğini" söyledi.

Wolves'un Pazartesi gecesi Memphis Grizzlies'e karşı aldığı 113-94'lük galibiyet sonrası, Rose muhabirlerle şu diyaloğa girdi:

"Thibs, yapabileceklerinin sadece az bir parçasını görebildiğimizi söyledi. En iyi haline ne kadar yakın hissediyorsun?

Rose: Kim bilir. Onun bunu demesini duymak çılgınca. Ben kendime inanıyorum. Bunu biliyorum çünkü ne kadar efor sarfettiğimi ben biliyorum. Ama onun bunu demesini duymak... Bu adam, MVP ödülü aldığımda bana iltifat etmeyen adamla aynı. O yüzden ondan bunları duymak çok şey ifade ediyor. Bunun kıymetini bileceğim, çünkü ne tarz bir adam olduğunu biliyorum."

Rose, Grizzlies'e karşı 13 sayı ile oynamıştı.


7/24 NBA TÜRKİYE