Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Popovich: "Hawks, Lloyd'u gönderdiği için pişman olacak!"

San Antonio Spurs başantrenörü Gregg Popovich, Atlanta Hawks'ın koç Lloyd Pierce'ı görevden aldığı için pişman olacağını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
San Antonio Spurs başantrenörü Gregg Popovich, Atlanta Hawks'ın koç Lloyd Pierce'ı görevden aldığı için pişman olacağını söyledi.

Popovich, San Antonio Express'ten Tom Orsborn'a konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Hepimiz bunun değişken bir ortam olduğunu biliyoruz, ancak onun gibi insanları kaçırmak istemezsiniz. Bu, Draftta gerçekten iyi bir oyuncuyu kaçırmak veya birini yanlış değerlendirmek gibi bir şey. Kendisi, etrafına bir kültür oluşturabileceğiniz türden bir adam."

Pierce'ın başındayken Hawks, 14-20'lik derecesiyle Doğu Konferansı'nda 11'inci sıraya yerleşmişti.