Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Okafor: "Brooklyn'de bir temel taşı olabilirim"

Brooklyn Nets pivotu Jahlil Okafor, Nets ekibi için bir "franchise'ın temel taşı" konumuna gelme potansiyeli bulunduğunu söyledi.

Brooklyn Nets pivotu Jahlil Okafor, Nets ekibi için bir "franchise'ın temel taşı" konumuna gelme potansiyeli bulunduğunu söyledi.

Players Tribune'a, Brooklyn'de oluşabileceği oyuncu şekliyle ilgili bir yazı yazan Jahlil'in o satırları şöyle:

"Elimden gelebilecek tüm gücümle beni takaslayan organizasyon için her şeyi yapmak istedim. Bir savaşçı ve lidere sahip oldular. Onların playofflara kalmalarına yardımcı olabilecek bir oyuncu olmalarından emin olmalarını istedim.

Ailemin, arkadaşlarımın ve kendimin, geleceğim için öngörmelerini sağladıkları şey olmalarından emin olmak istedim: bir franchise'ın temel taşı."


7/24 NBA TÜRKİYE