Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Okafor: "Brooklyn'de bir temel taşı olabilirim"

Brooklyn Nets pivotu Jahlil Okafor, Nets ekibi için bir "franchise'ın temel taşı" konumuna gelme potansiyeli bulunduğunu söyledi.

Brooklyn Nets pivotu Jahlil Okafor, Nets ekibi için bir "franchise'ın temel taşı" konumuna gelme potansiyeli bulunduğunu söyledi.

Players Tribune'a, Brooklyn'de oluşabileceği oyuncu şekliyle ilgili bir yazı yazan Jahlil'in o satırları şöyle:

"Elimden gelebilecek tüm gücümle beni takaslayan organizasyon için her şeyi yapmak istedim. Bir savaşçı ve lidere sahip oldular. Onların playofflara kalmalarına yardımcı olabilecek bir oyuncu olmalarından emin olmalarını istedim.

Ailemin, arkadaşlarımın ve kendimin, geleceğim için öngörmelerini sağladıkları şey olmalarından emin olmak istedim: bir franchise'ın temel taşı."


7/24 NBA TÜRKİYE