Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA'de ikinci bir bubble, Şikago'da kurulabilir!

NBA'in Orlando'da oynamaya davet edilmeyen sekiz takım için, Şikago'da ikinci bir bubble inşa etmeyi onaylamaya yakın olduğu bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA'in Orlando'da oynamaya davet edilmeyen sekiz takım için, Şikago'da ikinci bir bubble inşa etmeyi onaylamaya yakın olduğu bildirildi.

Takımların, hedeflenen Eylül ayındaki bir tarihte, mini antrenman kampları veya diğer takımlara karşı maçları olacağı belirtildi.

Bilindiği üzere, son birkaç haftadır birkaç takım, bu konsepti zorluyordu.

Playoff dışında kalan sekiz takımdan yedisi, Perşembe günü lig yetkilileriyle bir görüşmeye katılmıştı ve New York Knicks, görüşmede temsilcisi bulunmayan tek takım olarak yer aldı.

Bu düzenlemenin, bir yaz ligi formatına benzeyeceği düşünülüyor.

Bir genel menajer, ESPN'e verdiği demeçte, "Bunu nasıl düzenleyecekleri, bizim için neredeyse alakasız. Genç adamlarımızı maç simülasyonunda çalıştırmak için bir şans daha." şeklinde konuştu.