Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Marvin Bagley, bu sezon döneceğinden emin değil

Sacramento Kings uzun forveti Marvin Bagley, sol ayak burkulması sakatlığını şiddetlendirdikten sonra, takıma ne zaman döneceğini bilmediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Sacramento Kings uzun forveti Marvin Bagley, sol ayak burkulması sakatlığını şiddetlendirdikten sonra, takıma ne zaman döneceğini bilmediğini söyledi.

Bagley, ilk olarak 26 Aralık'ta ayağını sakatlamış, ancak 18 Ocak'ta Utah Jazz'e karşı oynanan maçta durumu daha da ağırlaştırmıştı:

"Kesinlikle bu yıl geri dönmeye çalışacağım, ama bu noktada çok ileride oluyor. Şu anda benim için en önemli şey, sağlıklı olduğumdan emin olmak."

Kings, All-Star arasından sonra, Bagley'i yeniden değerlendirecek.

"ÇOK İLERİYİ DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM"

Bagley, rehabilitasyonunu sabırla ilerlettiğini söyledi:

"Dürüst olmak gerekirse, kim bilir, her günü ayrı ayrı değerlendiriyorum, çok ileriyi düşünmemeye çalışıyorum. Tabii ki oynamak istiyorum, orada olmak istiyorum. Berbat bir durum. Ancak bu sezon kontrol edemediğim şeyler üzerinde oynadığım birçok maç oldu."