Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Love: "Kariyerimin kalanında LeBron'la oynamak isterim"

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, NBA kariyerinin kalanında LeBron James ile birlikte oynamak istediğini söyledi.

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, NBA kariyerinin kalanında LeBron James ile birlikte oynamak istediğini söyledi.

Love bu kararın, serbest oyuncu olduğunda takımdan ayrılması beklenen James'le ilgili olduğunu açıkladı.

Sürekli olarak takas söylentilerinde adı geçmesine rağmen, Kevin Love Cleveland Cavaliers'ta kalmak istediğini ifade etti. Love, bu isteğine rağmen isminin takas söylentilerinde ortaya çıkmaya devam edeceğinin farkında olduğunu da şöyle anlattı:

"Herşey mümkün. İnsanlar bu takas konusunu son dört yıldır konuşuyor. Bu sorunun geleceğini biliyordum, ama burada olmayı seviyorum. Bunu her zaman söyledim. Her zaman burada kazanmak istedim."

"LeBron'un kararını verme zamanı geldiğinde ailesiyle vakit geçireceğine eminim, kafası rahat olacaktır. Tabii ki kariyerimin kalanında onunla oynamayı çok isterim, ama bu kararı verecek kişi o olacak."

Love, geride kalan sezonda 17.6 sayı ve 9.3 ribaund ortalamalarıyla oynamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE