Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lonzo: "LaMelo, 1. sıradan seçilecektir"

New Orleans Pelicans guardı Lonzo Ball, küçük kardeşi LaMelo'nun 2020 NBA Draftı'nda 1. sıradan seçileceğini söyledi.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans guardı Lonzo Ball, küçük kardeşi LaMelo'nun 2020 NBA Draftı'nda 1. sıradan seçileceğini söyledi.

Ball kardeşlerin en büyüğü olan Lonzo, önümüzdeki Haziran draftı'nda muhtemelen ilk beş içinde seçilecek küçük kardeşi LaMelo hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Nereye giderse, çok yardımcı olacaktır. Herkes onu kullanabilir. 1 numaralı seçim hangi takımdaysa, onu alacak takımın o olacağını düşünüyorum. 15 yaşından beri spot ışığı altında. Ayrıca yaşayacağı her şeyi önceden yaşadım. Bu yüzden onun için dayanak olarak her zaman ben varım."

"Ama yurtdışında ve lisede yaptıklarını düşününce, doğrusu 1 numaralı seçimin adil olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir lig olan Avustralya'da yetişkinlere karşı çok iyi oynuyor. Burada da aynı şeyi bekliyorum. Herkes için farklı. Umarım, ilk maçtan öyle devam eder. Bunu görmek isterim."