Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie: "Beşinci sırada olarak rahat edemeyiz"

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, takımın sezon öncesi beklentilerine ulaşmaması konusunda bir yorum daha getirdi.

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, takımın sezon öncesi beklentilerine ulaşmaması konusunda bir yorum daha getirdi.

Kyrie, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Geçen sene kaybedecek hiçbir şeyimiz yoktu. Kimsenin beklentisi yoktu. Bu sezona bazı beklentilerle geldik. Ve bu bizim için yeniydi. Zorlu bir durum. Şimdi karşılaştığımız şeyler, final serisi seviyesinde kupayı alma seviyesiyle karşılaştırınca hiçbir şey. Şimdi zorluk yaşıyorsak, Finallere çıktığımızda sizce neler olacak?"

"Çok iyi bir sıralamaya sahip olmaya çalıştığımız bir pozisyondayız. 1 numaralı hedefimiz bu olmalı. Ama hangi adımları atmalıyız? Şimdi hedefimiz öncelikle bu, iyi bir sıralama yakalamak. Beşinci sırada olmakla rahat edemeyiz. Ben beşinci sırada olmamız konusunda rahat hissetmiyorum ve şimdi yapmam gereken, sonraki gün nasıl atağa geçeceğim konusunda bazı şeyleri yeniden çalışmak olacak."

Celtics, 25-17'lik serisiyle Doğu Konferansında beşinci sırada yer alıyor.