Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Iverson, Tyronn Lue'nun üzerinden geçtiği an için: "Sevmiyorum!"

NBA efsanesi Allen Iverson, 2001 Finallerinde eski Los Angeles Lakers guardı Tyronn Lue'nun üzerinden geçtiği anı sevmediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Allen Iverson, 2001 Finallerinde eski Los Angeles Lakers guardı Tyronn Lue'nun üzerinden geçtiği anı sevmediğini söyledi.

Eski NBA oyuncuları Stephen Jackson ve Matt Barnes ile 'All The Smoke' podcastin en son bölümünde konuk olan eski NBA süperstarı Iverson, 2001 Finallerinde Lue'ye karşı oynadığı ünlü pozisyondan şöyle bahsetti:

"Size şunu söyleyeyim mi? O anı hiç sevmiyorum. Çünkü adamı çok seviyorum. Bana o maçta çok sorun çıkarıyordu. Çok rahatsız ediyordu. Çılgınca olan tarafı ise, hiç farkında olmadan yapmış olmam. Onun üzerinden adım attığım anki hislerimle falan, öyle bir şey yaptığımı bilmiyordum. Sonra yıllarca bana onu taklit ettirmeye çalıştılar, ama nasıl yapacağımı bile bilmiyordum. Bazen bir şeyi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsunuz. Maçtaki duyguları ya da neler olup bittiğini bilmiyorsunuz. O an, evet, geriye dönüp baktığınızda harikaydı, ama hoşuma giden bir şey değil."