Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Harrell: "Bu sezon çok eğlenceli ve harika olacak"

Montrezl Harrell, bu yaz hücum repertuarını genişletmek için çok çalıştığını ve gelecek sezon "daha fazla şey" sergileyeceğini söyledi.

Montrezl Harrell, bu yaz hücum repertuarını genişletmek için çok çalıştığını ve gelecek sezon "daha fazla şey" sergileyeceğini söyledi.

25 yaşındaki Harrell, üçlük atışları de dahil olmak üzere genel dış şutlarına ve top hakimiyetini geliştirmeye odaklandığını belirtti.

Sahada yapmayı en sevdiği şey potaya devrilmek olan Harrell, Lou Williams'la birlikte ligin en iyi ikili oyun oynayan oyuncularından biri.

Harrell, bu konuda şunları söyledi:

"Bundan kaçınmam, çünkü eğer bunu durduramıyorlarsa, durduramıyorlardır. Ama aynı zamanda, arada bir koşarken hook atmaya veya orta mesafeden kendime güvenerek şutumu kaldırmaya da açık olmalıyım. İşe yarayacağını ve en çok hasar vereceğimi düşündüğüm yerlere kolayca geçmeli ve oralardan sayı bulmalıyım."

"BU SEZON HARİKA OLACAK"


Clippers'ın, bir gecede takımı şampiyonluk favorilerine dönüştüren Kawhi Leonard ve Paul George eklemeleriyle, Harrell ligin spot ışığına ve şampiyonluğa hiç olmadığı kadar yaklaştı:

"Harika olacak. Eğlenceli olacak. Sahaya çıkmaya ve antrenman kampına katılmaya hazırım. Her yıl yaptığımız gibi adamlarla birlikte gelişeceğiz. Gördüğünüz gibi her yıl ileriye doğru adımlar attık. Geçen sene kadromuzda olan adamlarla geçirdiğimiz seride bile. Şimdi Paul George ve Kawhi Leonard gibi iki yıldızı ve ayrıca hepimize yardımcı olacak birçok rol parçasını eklediler."