GollerCepte'nin en popüler golü Diafra Sakho'dan

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında atılan 26 gol, 463 bin kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Bursaspor-Galatasaray maçı oldu
19 Mart 2019 13:46
Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte'de Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasının en popüler golü Bursasporlu Diafra Sakho'dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında atılan toplam 26 gol, 463 bin kez izlenirken yeşil-beyazlıları Galatasaray karşısında 1-0 öne geçiren gol, 65 bin kez takip edildi.

180 bin kişi izledi
Geçen sezon toplamda 11 milyon 350 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Bursaspor-Galatasaray maçı oldu. 3-2 konuk takımın galibiyeti ile tamamlanan mücadeleyi uygulama üzerinden 180 bin kişi izledi.

En çok izlenen video: Mane'nin formunu konuşmama gerek yok
Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 26. haftasındaki karşılaşmalar gol ve özetleriyle 511 bin kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Mane'nin formunu konuşmama gerek yok' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 3 bin kişi tarafından izlendi.

4 Büyük Lig'in maçları da GollerCepte'de
Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte, futbolseverleri Avrupa'nın en önemli ligleriyle buluşturmaya da devam ediyor. Spor Toto Süper Lig'in tüm maçlarının gol ve özetlerini kullanıcılarına sunan GollerCepte uygulaması, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere Premier Lig'in de 4-5 dakikalık maç özetlerini yayınlıyor.

Ayrıca GollerCepte uygulaması üzerinden, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon başında kullanılmaya başlanan görüntülü video hakem sistemi olan VAR görüntülerine de erişilebiliyor.

Tüm operatörlere açık
GollerCepte uygulaması Apple ve Google uygulama dükkanlarından ya da GOL yazıp 2200'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşıp http://trcll.im/GollerCepte adresinden uygulamayı indirebiliyorlar.

Galeri Icon Foto Galeri