Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "Rahatsızlık duymak iyi bir şeydir, gelişirsiniz"

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, daha iyi olması için konfor alanından çıkması gerektiğini bildiğini söyledi.

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, daha iyi olması için konfor alanından çıkması gerektiğini bildiğini söyledi.

Giannis kısa bir süre önce yaptığı röportajda, son başarılarından memnun olmasına rağmen, halen daha iyi olmaya kararlı olduğunu söyledi. Daha fazlasını yapabileceğini bilen Giannis, elde ettiklerinden memnun olmak istemiyor:

"Gerçekten her şeyden ötürü çok mutluyum, ama günün sonunda, buna bağlı kalamam çünkü olabildiğince mütevazi ve aç kalmaya çalışıyorum. Genellikle o anı sürekli yaşadığınızda, bu sizi rahat hissettirir. Ben de rahat olmak istemiyorum. Rahatsızlık hissetmek iyi bir şey. Konfor bölgenizden çıkınca, daha iyi olursunuz. Gelişirsiniz, öğrenirsiniz."

"Bu yüzden MVP ödülü için, özel ayakkabım çktığı için heyecanlıyım. Bu ayakkabının çıkması için 18 ay bekledim ve uzun bir yolculuk oldu, ancak günün sonunda, saha içinde ve saha dışında daha iyi olmaya devam etmeliyim ki, böylece bu tarz şeylerin devamı gelsin."

Antetokounmpo ve Bucks, ligdeki en iyi galibiyet serisine ve playofflar için avantaja sahip olmalarına rağmen, Doğu Konferans Finalleri'nde Toronto Raptors'a kaybettikleri 2018-19 sezonunda hayal kırıklığına uğradı. Milwaukee, takımın çekirdeğini başka bir şampiyonluk yolculuğu için tutmaya verdi ve bu kez Giannis, işin sonunu getirdiğinden emin olmak istiyor.