"İstanbul çok güzel Giroud!"

Fenerbahçe, Arsenal'den ayrılmak isteyen Olivier Giroud'yu ikna etmenin yolunu buldu. Everton'ın teklifini, "Eşim kuzeyde yaşamak istemiyor" diyerek reddeden Fransız yıldızı Kanarya, 'İstanbul' kozuyla Türkiye'ye getirmeyi amaçlıyor.

Haber; Fanatik
Abone Ol
'İstanbul çok güzel Giroud!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Aralık 2017 12:14
Vincent Janssen'in takımdaki geleceğinin netleşmemesi üzerine Fenerbahçe'nin gözünü, Arsenal'de forma giyen Olivier Giroud'a çevirdiği öğrenilmişti. Bu sezon özellikle Lacazette'in arkasında kalan Giroud'nun şartlarının Fenerbahçe'ye gelmesi için uygun olması, yönetimi harekete geçirdi.

Hocası Arsene Wenger'den ayrılmak için izin istediği konuşulan 31 yaşındaki futbolcu, önümüzdeki yaz Rusya'daki 2018 Dünya Kupası öncesi Fransa kadrosundaki yerini kaybetmeme adına daha fazla oynayabileceği bir takıma gitmeyi hedefliyor.

Everton'ın teklifini, eşinin Watford'un kuzeyinde yaşamak istemediği için kabul etmeyen tecrübeli forveti Kanarya, 'İstanbul' kozunu kullanarak ikna etmeyi amaçlıyor. Yönetim gerekmesi halinde oyuncunun vatandaşı Valbuena'dan yardım alıp, Giroud'nun Türkiye hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak.SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ