Göztepe'de Kızıltan dönemi sona erdi

Göztepe Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre teknik direktör Özcan Kızıltan ile resmen yolların ayrıldığı açıklandı.

Haber; AA
Abone Ol
Göztepe'de Kızıltan dönemi sona erdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Aralık 2011 16:13
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Göztepe'de, teknik direktör Özcan Kızıltan'ın istifasının kabul edildiği bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, Özcan Kızıltan'ın kulüpteki görevinden affını istediğini ve bu kararını kulübe ilettiği, gelişen şartlar ve Kızıltan'ın yaşadığı süreçler göz önünde bulundurularak bu isteğin yönetim kurulu tarafından uygun görüldüğü kaydedildi.

Özcan Kızıltan'ın görevde bulunduğu süreçte çok önemli hizmetlerde bulunduğuna dikkat çekilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
"Geçtiğimiz sezon kendisiyle kazandığımız şampiyonluk kulübümüzün ve Türk futbolunun sayfalarına altın harflerle yazılmıştır. Bank Asya 1. Lig'de yaşadığımız bu geçiş sürecimizde yaptığı katkılardan dolayı da kendisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Türk futbolunda çok önemli bir model olma yolunda sürekli gelişen ve büyüyen bir ivmeyle yoluna devam eden Göztepemizde, çok önemli bir yapı taşı olarak kulübümüzün şanlı tarihi içerisinde yerini almıştır. Kendisine kişiliğiyle, davranışlarıyla ve teknik adamlıkta göstermiş olduğu katkılarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarken bundan sonraki çalışma hayatında da başarılar diliyoruz."

-Özcan Kızıltan-

Göztepe'de çok güzel günlerinin olduğunu bildiren Özcan Kızıltan, geçen yıl şampiyonluk yaşadıktan sonra bu sene de Göztepe'de güzel işler yapmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Fakat bazen istediğiniz şeyler kolay olmuyor. Özellikle ligin başından bu zamana kadar olan süreçte sakatlıklarla ilgili büyük sıkıntılar yaşadık. Bu sıkıntılar sonunda alınan sonuçlar bizleri ve taraftarımızı da haklı olarak mutlu etmedi. Kimseye kırgın değilim. Başta başkanımız sayın İmam Altınbaş, futbol direkörümüz Ali Gültiken, başkan vekilimiz Serdar Samur ve kulüp personelimize bana gösterdikleri destekten ötürü çok teşekkür ediyorum. Göztepe'nin ilerleyen süreçte çok daha iyi noktalarda olacağına canı gönülden inanıyorum."

Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ