Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Drummond'ın 28.7 milyon dolarlık opsiyonunu kullanması bekleniyor

Cleveland Cavaliers pivotu Andre Drummond, Cleveland.com'dan Chris Fedor'a göre, gelecek sezon 28.7 milyon dolar değerinde olan oyuncu opsiyonunu kullanacak.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Cleveland Cavaliers pivotu Andre Drummond, Cleveland.com'dan Chris Fedor'a göre, gelecek sezon 28.7 milyon dolar değerinde olan oyuncu opsiyonunu kullanacak.

Drummond şu anda Cavaliers'ın gönüllü antrenmanlarına katılmasa da, ekiple bağlantısını korumaya devam ediyor.

Fedor, Cavaliers'ın lüks vergisinin dışında kalmak istediğini ve bir oyuncunun "buna değer" görülmesi halinde, orta seviye istisnalarını kullanmaya istekli olduklarını da sözlerine ekledi.

Orta seviye istisna, gelecek sezon için maaş sınırının ne noktada olacağına bağlı olarak, 8-10 milyon dolar değerinde olacak.

Genel menajer Koby Altman, aynı zamanda maaş sınırına bağlı olarak Tristan Thompson'ı takımda tutmakla ilgilendiğini de ifade etmişti.