Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Carmelo: "Dudley, Melo'nun Lakers'taki yerini boşuna tutuyor" iddiasına karşı çıktı

Portland Trail Blazers forveti Carmelo Anthony, Los Angeles Lakers oyuncusu Jared Dudley'nin, "Lakers'ta kendisinin hakettiği kadro boşluğunu boş yere tuttuğuna" dair konuşulanlara karşı çıktı.

Portland Trail Blazers forveti Carmelo Anthony, Los Angeles Lakers oyuncusu Jared Dudley'nin, "Lakers'ta kendisinin hakettiği kadro boşluğunu boş yere tuttuğuna" dair konuşulanlara karşı çıktı.

Bu hafta Portland ile garantili olmayan bir anlaşma imzalamış olan Melo, geçmişte Dudley ile yaşayabileceği herhangi bir anlaşmazlığın da önemsiz olduğunu açıkladı:

"Ben ve Jared Dudley geçmişte bazı sorunlar yaşadık, ama onun için biraz üzülmeye başladım. Demek istediğim, kötü hissetmiyorum, ama 'Adamı rahat bırakın' diyorum artık. Onu isteyen ekipler, belirli bir rol istediler ve bu yüzden onu aldılar. Bazı adamlara bunu kesmelerini söylemek zorunda kaldım. Benim hakkımı alıyor falan değildi. Durum böyle değildi. Gördüğü muamele doğru değildi."

Anthony, Dudley ile geçmişte yaşadığı sorunları da şöyle dile getirdi:

"Sadece maç içinde olan şeylerden biriydi. Önemli bir şey değildi. Hiç bir problemimiz yok."

Melo, NBA'e dönmeden önceki ligde olmadığı dönem tecrübesini, hafife almadığını da ekledi:

"Evet, Dudley bunu haketmedi. Farklı durumlardaydık. Yaşadıklarım için onu suçlayamazsınız."