Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Booker: "Playofflara katılmadığım son sene olacak"

Phoenix Suns guardı Devin Booker, bu senenin playofflarda oynamak yerine seyrettiği "muhtemelen son sene" olacağını söyledi.

Phoenix Suns guardı Devin Booker, bu senenin playofflarda oynamak yerine seyrettiği "muhtemelen son sene" olacağını söyledi.

Kendisine bu yaz 156 milyon dolarlık bir kontrat sunabilecek ve bu sezon Mart ayından playofflara katılmamayı garantilemiş olan Suns ekibinin yıldızı Booker, açıklamasını şu şekilde yaptı:

"Playofflara katılmamaktan bıktım. Ciddiyim. Bu sene, playofflara katılamadığım muhtemelen son sene olacak. Bu, üzerimde kurmam gereken bir baskı. Şu anda, playofflara katılmayı garantilemeye çalışan ve o atmosferde geçen ve benim de içinde bulunmak istediğim maçları izliyorum."

"Saçmalıklara inanmayın. TV'de bir şeyler konuşma ihtiyacı duyuyorlar. Buradaki ilk günümden beri bu şehre, taraftarlara ve takıma gösterdikleri bağlılığa aşık olduğumu söyledim. Bu organizasyonu eski haline getirme konusunu hep düşünüyorum. Charles Barkley'nin ve Steve Nash'in döneminde arenanın ne kadar canlı olduğu videoları izliyorum. Hedeflerimden biri burayı o haline döndürmek."

7/24 NBA TÜRKİYE