Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bir GM: "Durant, kariyerinin en kötü yılını geçirecek"

Bir NBA yöneticisi Brooklyn Nets'in süper yıldızı Kevin Durant'in "muhtemelen kariyerinin en kötü yılını geçireceğini" söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Bir NBA yöneticisi Brooklyn Nets'in süper yıldızı Kevin Durant'in "muhtemelen kariyerinin en kötü yılını geçireceğini" söyledi.

Lig çevresindeki bazı insanlar, Durant'in daha önce olduğu oyuncuya yakın bir performansla geri dönebileceğinden umutlu olsalar da, yaşının (gelecek sezon 32) ve sakatlığının ciddiyeti, bazılarının kendisiyle ilgili şüpheye düşmesine neden oluyor.

Bir yönetici, Durant'in kariyerinin en kötü yılını geçireceğini söyledi:

"Bence Durant muhtemelen kariyerinin en kötü yılını geçirecek. Onun bir suçu yok, ama insanlar aşil sakatlıklarından öylece dönüp ligin altını üstüne getirmezler. Her şey göreceli. Kariyerinin en kötü yılında bile, ligdeki en iyi 25. oyuncu olabilir ve 50 maç kazanabilir. Bazı hamleler dışında, onları gerçekçi bir şampiyonluk adayı olarak görmüyorum. Aşil sakatlığından sonra dominant oyuncuların aynı seviyeye geri dönmeleri nadirdir. Özellikle 31 yaşında olan Durant için, büyük bir engel teşkil edeceğini belirtmek gereksiz görünüyor."

Brooklyn Nets'in Doğu'nun en iyi takımları arasında olup olmaması, Durant ve Kyrie Irving'in sağlığına bağlı olacak.