Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Alex Caruso sevgisi, Los Angeles duvarlarında yer buldu!

Los Angeles Lakers guardı Alex Caruso, kendisinin NBA yıldızlarının üzerinden smaç vurduğu duvar resminden bahsetti.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers guardı Alex Caruso, kendisinin NBA yıldızlarının üzerinden smaç vurduğu duvar resminden bahsetti.

Caruso hızla Los Angeles'taki en sevilen oyunculardan biri haline geldi. Eski G-League oyuncusu, NBA'de hiç kariyeri olup olmayacağını bilemeyen bir oyuncudan, şampiyonluk kalibresi bir takımda önemli bir rol oynayan bir oyuncuya dönüştü.

G-League'de oynadıktan sonra Lakers rotasyonuna giden yolunu kazanmanın yanı sıra, Caruso şimdi Los Angeles taraftarlarının en sevilen oyunculardan biri. Lakers taraftarları, Caruso'nun çembere giderken hiç korkmadan smaç vurma niyetine, sıkı oynamasına ve iyi sıçramasına bayılıyor.

Sanatçı Gustavo Zermeño Jr., Lakers guardının Jamal Murray, James Harden, Devin Booker, Kawhi Leonard ve Luka Doncic gibi oyuncuların üzerinden smaç vurduğu bir duvar resmi boyamaya kadar gitti.

"İLK GÖRDÜĞÜMDE SAHTE SANDIM"

Lakers'ın dün gece Staples Center'da Oklahoma City Thunder'a karşı aldığı galibiyet sonrasında, Caruso, taraftar kitlesi ve duvar resmi hakkında ne düşündüğünü anlattı:

"Doğrusunu söylemek gerekirse maçtan önce ilk gördüğümde sahte sandım. Bu sadece son altı aydır şakayla ilerlediğimiz taraftar kitlesinin bir ürünü. İnanılmaz bir sanat eseri. Gördüğümde yapan kişiye mesaj attım ve ona teşekkür ettim. Muhtemelen yarın oraya gidip onunla fotoğraf çekmeye çalışacağım. Bir kontrol edeceğim."

Caruso ayrıca, smaç bastığı resimde üzerinden vurduğu oyuncuların kim olduklarının da hoşuna gittiğini belirtti. Ayrıca resimdeki hiçbir yıldızın, smacına karşı bloğa kalkmak istemeyeceğini de ekledi:

"Batının en iyi takımlarındaki en iyi oyuncuları seçmiş. Bu adamların hiçbiri o sayıyı bloklamaya çalışmaz. Ne yapabilirsiniz ki?"

İşte resmin tam hali: