Ahmet Ağaoğlu, CBC Sport'a konuştu!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Azerbaycan'ın CBC Sport kanalında yayın hayatına başlayan Türkiye'den Futbol programına konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Ahmet Ağaoğlu, CBC Sport'a konuştu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Şubat 2020 16:51
Azerbaycanda CBC Sport televizyonunda yepyeni bir program olan 'Türkiyeden Futbol' yayına başladı.

Kısa zaman içinde futbolseverlerin büyük ilgisini toplayan programın sunucuları Perviz Musayev ve Elçin Cafarov. Programın bu haftaki konuğu Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu, şampıyonluk yolunda emin adımlarla yürüdüklerini söyledi, en büyük rakiplerinin kendilerinin olduğunu bildirdi.

Ahmet Ağaoğlu, "Tarih liderleri değil, şampiyonları yazar. Eksiklerimize rağmen Süper Lig'in en iyi 1-2 kadrosundan birine sahibiz." ifadalerini kullandı.

Programda geçen hafta edinen özel bilgiye göre Ersun Yanal'ın Fenerbahçeden gönderileceği haberi de izleyicilere aktarıldı ve son derbiden sonra bu haber, Azerbaycan basınında büyük yankı uyandırdı. Programda ayrıca Türk hakemlerinin VAR'a rağmen ciddi hatalar yaptıkları da dikkatlere sunuldu.

CBC Sport ekranlarında "Türkiyeden Futbol" programı her hafta Cuma günleri canlı yayımlanıyor.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ