Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Pippen: "Isiah ile bir kez bile konuştuğumu hatırlamıyorum"

Hall of Fame oyuncu Scottie Pippen, Detroit Pistons efsanesi Isiah Thomas ile "bir kez bile" konuşmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Hall of Fame oyuncu Scottie Pippen, Detroit Pistons efsanesi Isiah Thomas ile "bir kez bile" konuşmadığını söyledi.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca eski takım arkadaşı Michael Jordan tarafından takdir edilmediğini hissettiği için Majesteleri'ne yönelik ifadeleriyle dikkat çeken Pippen, bu kez Isiah Thomas hakkında konuştu.

Thomas, Pistons'ın "Bad Boys" kimliği ile Jordan ve ekibine karşı playofflarda fiziksel ve agresif bir tutum sergilemiş, ancak bu durum, o dönemin en seçkin oyuncularından ikisi tarafından sevilmemeleri gibi kötü bir sonucu da beraberinde getirmişti.

Pippen, GQ ile yaptığı bir röportajda Thomas'la barışmaya halen yanaşmadığını, şu şekilde açıkça gösterdi:

GQ: Kitap turundan beri Isiah ile konuştuğun oldu mu? Aranızı düzelttiniz mi?

Pippen: "Bu Dünya'ya geldiğimden beri Isiah ile bir kez bile konuştuğumu hatırlamıyorum."

GQ: "Bir kez bile mi?"

Pippen: "Hayır."

"NİYE BARIŞAYIM Kİ?"

Pippen, 'Unguarded' adlı kitabında, eski Pistons süperstarına yönelik şu açıklamaları yapmıştı:

"2020 baharında o belgesel yayınlanırken, Isiah benimle arasını düzeltmek istemiş ve BJ Armstrong'u aramış. O da sonra beni arayıp, 'Onunla konuşmak ister misin?' demişti.

Dalga mı geçiyorsun? Lige ilk girdiğimde, bana karşı asla iyi davranmamıştı. Neden şimdi onunla görüşmek isteyeyim ki? Isiah aptal değil. Last Dance'te ne kadar kötü gösterildiğini herkesten iyi biliyor ve bu da boşuna değildi. Bu durumu onun için kolaylaştıracak değildim."