Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Morris: "Spurs'e olan biteni anlattım, kandırmaca yoktu"

Marcus Morris, The Athletic'ten Shams Charania'ya, San Antonio Spurs'ün anlaşma teklifini iptal ederek New York Knicks ile bir yıllık anlaşma imzaladıktan sonra, Spurs üyeleri ile arasındaki anlaşmazlığı giderdiğini düşündüğünü söyledi.

Haber; Sporx.com
Marcus Morris, San Antonio Spurs'le olan anlaşmasından vazgeçtikten sonra, bunu kendilerine bildirdiğini belirtti.

Morris, The Athletic'ten Shams Charania'ya, San Antonio Spurs'ün anlaşma teklifini iptal ederek New York Knicks ile bir yıllık anlaşma imzaladıktan sonra, Spurs üyeleri ile arasındaki anlaşmazlığı giderdiğini düşündüğünü söyledi.

Morris, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Başka bir yöne gideceğimi bildiğimde yaptığım ilk şey, onları aramak ve bunları bildirdiğimden emin olmak oldu. Bilmeden iş yapmak yoktu. Saygısızlık yoktu. Daha sonra onlarla çok güzel sohbetlerimiz oldu. Onlarla açık olduğumu ve gerçeği söylediğimi hissettiğim sürece, önüme bakmak konusunda bir problemim olmadı."

"RICH PAUL, 'CLIPPERS'A GİTME' DEMEDİ"


Morris ayrıca, menajeri Rich Paul ile yollarını ayırması sonrası, ikili arasında bir dargınlık bulunmadığını söyledi. Morris, Paul'un kendisnin LA Clippers ile üç yıllık bir anlaşma imzalamasını istediğini de sözlerine ekledi:

"Paul'un Clippers'a gitmemi ve LeBron'a (James) karşı bir takımda olmamı istemediği gibi şeyler doğru değildi. Bana anlaşma yapmamamı söylemedi. Rich'i tanıdığım süre içinde, tavsiyeleri konusunda harikaydı. Ve kendisi hala sevdiğim biridir. Clippers'la anlaşma yapmamı istediğini söylemişti."