Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kidd, "Luka'yla Porzingis anlaşamıyor" iddialarını yalanladı!

Dallas Mavericks başantrenörü Jason Kidd, Luka Doncic ve Kristaps Porzingis'in "anlaşamadığına" dair söylentileri, "yalan haber" olarak nitelendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Dallas Mavericks başantrenörü Jason Kidd, Luka Doncic ve Kristaps Porzingis'in "anlaşamadığına" dair söylentileri, "yalan haber" olarak nitelendirdi.

ESPN'in First Take programına katılan Kidd, bu spekülasyonların "yalan haber" olduğunu belirtirken, en iyi iki oyuncusunun ilişkisinin "üst düzeyde" olduğunu söyledi:

"Sanırım hepimiz ikisi arasında bir gerilim olduğuna dair şeyler duyduk. Ama bunların yalan haber olduğunu söylemek zorundayım. Bana göre ikisi de rekabet etmeye istekli oyuncular.

Bu ikiliyle hiçbir alakası olmayan ve kendi aramızda tutmakta harika bir iş çıkarıldığını düşündüğüm başka problemler de vardı. Lakin heyecanlıyım. Bence aralarındaki ilişki üst düzeyde. Harika hatta."