Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

House: "LeBron'a şapka çıkarmak gerek"

Eski NBA oyuncusu Eddie House, Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'e kariyerindeki uzun ömürlülüğü için övgüde bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu Eddie House, Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'e kariyerindeki uzun ömürlülüğü için övgüde bulundu.

LeBron'un lig bazında en takdir edilen yönlerinden biri de, 2003'ten beri ligde sürdürdüğü dominasyonunu bir şekilde koruyabilmesi olarak görülüyor.

ESPN ile yaptığı bir sohbette House bu konuya değinerek, 36 yaşındaki oyuncuyu kariyeri boyunca sürdürdüğü inanılmaz uzun ömürlülüğü için takdir etti:

"Şimdi olup bittiği gibi. Ligdeki bazı adamların kafalarına estiği zaman oynamadıklarını ve zamanı gelmediği sürece gereken performansı göstermediklerini düşünüyorum. Ben bu görüşe katılan biri değilim. İşte bu yüzden LeBron'a şapka çıkarmak gerekiyor. Oynamamasının tek nedeni, sakat olması. Müsait olduğu her zaman, sahaya çıkıp oynuyor."