Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen: "Kabak gibi penaltı"

Erman Toroğu ve Rıdvan Dilmen, Erzurumspor - Galatasaray maçında Galatasaray aleyhine verilen penaltıyı değerlendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen: 'Kabak gibi penaltı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ekim 2020 19:39
Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu, Erzurumspor - Galatasaray maçında Galatasaray aleyhine verilen penaltıyı değerlendirdi; "Kabak gibi penaltı"

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN DOKUN!

RIDVAN DİLMEN:

Galatasaray için uzun bir sezon var ama hiç beklenmedik puan kayıpları oldu; Erzurumspor ise sürprizlerle başladı maça. Galatasaray maça iyi başladı, baskılı başladı, rakip kaleye oyunu yıktı; golü buldu. Ne olduysa 37. dakikadan sonra oldu ve Erzurumspor oyunun kontrolünü eline aldı. Galatasaray'ın Hakem kötü, Arda Kardeşler kötü. VAR'da Emre Kılınç'ın ofsaytına baktılar ama bulamadılar ama ben hakem olsa faülü veririm. Penaltı pozisyonunda da kararı VAR'a bıraktı hakem, çok yakında ama yine de VAR'ı bekledi. Galatasaray kötü performans sergiliyor ve bildiğimiz coşkulu, ısıran, baskılı Galatasara'dan eser tok. İkinci yarıda her şey olabilir"

ERMAN TOROĞLU

Rahatsız oluyorum, maç konuşacağız ama ondan evvel Galatasaray'ın kazandığı golden 4-5 pozisyon evvel net faul var. Babel, adamı belinden, kafasından alıp indiriyor, topu kazanıyor ve top gidip gol oluyor. Bir gün uyguluyorlar, bir gün uygulamıyorlar. Hakem VAR'a gitmedi, VAR baktı. Yayıncı kuruluş sonda ne gösterdi? Ofsayt gösterdi, zaten ofsayt değil, bana ne gösteriyorsun. İnsanları nasıl aldatıyorlar ya. VAR'a gittiler, VAR baktı diye düşünsünler istiyorlar.
Fatih hoca Galatasaray olunca VAR'da bakıyorlar diyordu, demek ki etkili, bu sefer bakmadılar. Hakemin göreceğiz bir faul aslında. Erzurum'un kazandığı penaltıda hakem 4-5 metreden görüyor, o kadar net penaltı ki... Kabak gibi penaltı! Adam indiriyor, lap diye vuruyor. Bunu seyreden bir hakemin, bu ters dönerse, hareketi de yerse penaltı olur demesi ve cart diye çalması lazım. Bunlar nasıl FIFA olmuş?

"Çok net bir şekilde Galatasaray'ın golünün iptali gerekirdi. Hakemin skora net etkisi var. Hakeme soruyorum, bazı yerlerden korkuyor musun? Korkuyorsan hakemlik yapmayın."
Tümü
TÜMÜ