Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Beasley ve Pistons arasındaki anlaşma halen sonlanmadı...

Michael Beasley'nin Detroit Pistons ile olan anlaşmasının tamamlanmayacağı tahmin ediliyor.

Haber; Sporx.com
Michael Beasley'nin Detroit Pistons ile olan anlaşmasının tamamlanmayacağı tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz ay, Pistons'ın Michael Beasley ile anlaşmaya yaklaştığı haberleri çıkmıştı. Eylül ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde, Beasley'nin başka yerlerde antrenman kampı şansı aradığı söylendi.

SON SIRA İÇİN YARIŞMA İHTİMALİ VARDI

Beasley ve Pistons taraflarının, anlaşmayı hiçbir zaman kağıda dökmedikleri, bunu yapmış olsalar bile, açılış gününe kadar kadroda kalacağına dair hiçbir güvencesi olmayan, garantili olmayan bir anlaşma imzalama ihtimalleri olduğu belirtildi.

Pistons'ın antrenman eğitim kampında bulunacak 14 sözleşmesi bulunuyor ve kalan son boşluk için Beasley ve 23 yaşındaki Christian Wood'un yarışacağı tahmin ediliyordu.

KAMP ANLAŞMASI YAPILMASI BİLE OLASI DEĞİL...

Şimdi ise, Detroit Free Press'ten Vince Ellis, kaynaklarının Beasley için bir kamp anlaşması yapılmasının olası olmadığını söyledi.

Sportando'dan Emiliano Carchia'ya göre ise Beasley, Shabazz Muhammed'in Çin Basketbol Ligi'nde oynadığı Shanxi Loongs takımından ciddi ilgi görüyor.

Gerçekleşmesi halinde, Çin ligi, 30 yaşındaki oyuncu için bir olmayacak, bu senenin başlarında bilindiği gibi Beasley, Guangdong Southern Tigers ekibinde forma giymişti.