Atiba: "Bize inanmayanlar oldu"

Göztepe'yi 2-1 yenerek şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Atiba: 'Bize inanmayanlar oldu'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Mayıs 2021 23:14
Atiba Hutchinson
Atiba Hutchinson
Beşiktaş
Göztepe'yi 2-1 yenerek şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson, maçın ardından konuştu

Bu anı çok beklediklerini söyleyen Kanadalı, "Belki de yaşadığım en güzel şampiyonluk. Bu şampiyonluğu çok bekledik. Bize inanmayanlar oldu ama böyle olması daha da keyifli oldu." ifadelerini kullandı.

Atiba Hutchinson ayrıca "Başkanımız, harika işler yaptı. Sezon başında bizden belki de çok fazla şey beklenmemişti ama bize inandılar, biz de kendimize inandık. Bu noktaya beraber geldik. Bu anı uzun zaman hayal etmiştik, sona bıraktık, belki böylesi daha zevkli oldu, bu anı yaşamak çok keyifli. Bazen böyle olması gerekiyor, böyle daha heyecanlı oluyor." dedi.

Ahmet Nur Çebi ise "Atiba, çok mütevazı. Bu işi o halletti. Atiba başka şeyler yaptı, takımın kaptanlığını yaptı. Moral ve mantalite anlamında takımı ayakta tuttu. Hak etti. Benim sihirbaz olduğumu söyledi yanlış duymadıysam eğer ben sihirbazsam ve şapkadan bir tavşan çıkardıysam, o da Atiba'dır." açıklamasını yaptı.

"İNŞALLAH SALI GÜNÜ BİR KUPA DAHA ALIRIZ"

Şampiyonluk sonrası Beşiktaş'ta yardımcı antrenör Murat Şahin de "Bütün oyuncularımızın ayağına sağlık. Çok fazla konuşamıyorum. Sonuna kadar getirdik ama başardık. İnşallah salı akşamı bir kupa daha alırız." dedi.


EURO 2020 Navigasyon
Tümü
TÜMÜ