Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı açıklaması!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı'nın transferi hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com
Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Temmuz 2019 22:37
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fransa Ligi'nden Lille takımının teklifte bulunduğu Yusuf Yazıcı hakkında açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, beIN SPORTS'a konuşurken ''Hiçbir şekilde Yusuf'u gönderme taraftarı değiliz. Abdülkadir'le alakalı da aynı şeyleri söyledim. Kadromuzu mümkün olduğunca muhafaza edip, takviyelerle yola devam etmeyi amaçladık. Yalnız Yusuf'un kafasında yerleşmiş olan futbol hayatına dışarıda devam etme arzusu var. Kendisiyle çok uzun konuşmalar yaptık. Önümüzdeki sene gitmesinin daha doğru olacağını söyledik ancak kendisi ısrarla gitmek istediğini beyan etti. Bu defa konu farklı bir platforma taşınmış oluyor." ifadelerini kullandı.

Lille'in beklentileri karşılamadığını kaydeden Ağaoğlu, "Eğer gidecekse, kulübün menfaatleri doğrultusunda ve kendisine yakışan bir şekilde gitmesi gerektiğini ifade ettik. Bütün kamuoyunun da malumu olduğu için söylemekte bir zarar görmüyorum. Kendisine tek ciddi teklif Lille kulübünden geldi. Ancak Lille kulübü de yırtık 5 euroları bantla yapıştıran bir kulüp. Orada Trabzonspor'un beklentilerini karşılayan ve Yusuf'un değerini yansıtan bir rakamla karşımıza çıkmadılar. Dolayısıyla bu konu şimdilik askıda." dedi.

Lille'in 22 yaşındaki Milli futbolcu için Trabzonspor'a 17 milyon euro peşin ve 3 milyon euro bonuslar olmak üzere toplamda 20 milyon euro teklif ettiği belirtiliyordu.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ